موضوع: "انسانیت"

یاری مظلوم
امام على عليه‌السلام:
أحسَنُ العَدلِ نُصرَةُ المَظلومِ

زيباترين عدالت ، يارى دادن ستمديده است.

غررالحكم، ۲۹۷۷

روز قدس ، آرمان ثابت


- هیچ چیز روز قدس را به حاشیه نخواهد کشاند. هدف روشن است: نابودی غده سرطانی اسرائیل و حمایت از ملت مظلوم فلسطین.
- دشمن هر سال به بهانه ای تلاش می کند مساله فلسطین را به حاشیه بکشاند
- گاه با شبهه و اتهام ناصبی بودن فلسطینیان
- گاه با شبهه قدیمی و بی پایه خودشان سرزمین شان را فروختند
-  امسال با دروغ بزرگ هزینه درآمدهای کمیته امداد
و …
0 هدف ، حاشیه سازی کاذب برای حمایت از آرمان فلسطین و کم رنگ کردن و یا به فراموشی سپردن جنایات هفتاد ساله غده سرطانی صهیونیستی است.
0 جاسوسان تابلودار سرویس اسرائیل همانند  آمد نیوز و دنباله های حقیر آنها در داخل هرگز دل شان برای فقر و مشکلات مردم نسوخته است بلکه مزدورانی پست برای نوکری به بیگانگان هستند تا خدمت به مردم.
0 آرمان فلسطین روشن است : حمایت از مظلوم ، آزادسازی قدس شریف و برچیدن رژیم نامشروع و جعلی اسرائیل. هر آن چه این آرمان را تحت الشعاع قرار بدهد، برنامه دشمن و ضربه به این آرمان بزرگ است.

حقوق بشر_انسانیت

بعضی ها در فضای مجازی مدام حرف از رعایت حقوق_بشر، آزادی و حتی احترام به حقوق حیوانات میزنند.

بسیار عالی، اما فقط با حرف زدن که حق و حقوقی رعایت نمیشود!  همین جماعت، انسانها را همانند کالا به جنس مرغوب و نامرغوب تقسیم میکنند مثلا اگر به یک کودک یا زن عرب اهل فلسطین و یمن ظلم بشود چون به او با چشم جنسِ نامرغوب دست دومی نگاه میکنند برایشان دفاع از انسانیت و حقوق انسانها در عمل موضوعیت ندارد.اما فی المثل برای جنس مرغوب اروپایی که در فلان کنسرت با عملیات تروریستی کشته شده است اشک_روشنفکری می ریزند. مگر اصل بر انسانیت نیست؟ هر دو انسانند و به هر دو توسط ظالمی ظلم شده است. حالا چرا وقتی به قدس میرسیم تعاریف شما از انسانیت و دفاع از انسان تغییر میکند؟

 
خبرگزاری کوثرنیوز